730 730 740 biuro@broks.pl
ul. Stanisławowska 1, 59-300 Lubin

KOMINKI NA GAZ

Date

1 lipca 2022

Category

Kominki,

KOMINKI NA GAZ

Postęp nieubłaganie pędzi do przodu. Sprawia, że coś co wczoraj wydawało się niemożliwe, dzisiaj staje się rzeczywistością, a czasami standardem, bez którego wydaje się, że nie można żyć. Tak również wygląda kwestia kominków zasilanych gazem.

To co do niedawna było uznawane przez wielu za niemożliwe – kominek na gaz zamiast na drewno, staje się coraz bardziej popularne. Przeciwnicy gazu zwracali uwagę przede wszystkim na wizję ognia – w urządzeniach starszego typu ta wizja przypominała ogień z kuchenki gazowej. Kiepska perspektywa dla miłośników np. romantycznych wieczorów. Kominki gazowe coraz częściej są wyposażane w nowoczesne palniki, które sprawiają, że wizja ognia do złudzenia przypomina tę z urządzeń opalanych drewnem.

Tym samym wchodzimy w nową erę – urządzeń, które są piękne i praktyczne. Dla kogo są dedykowane kominki gazowe? Dla tych, którzy cenią wygodę, czystość, czas.

W ułamku sekundy korzystając z pilota możesz cieszyć się wizją ognia, który sprawia, że życie staje się piękniejsze.

A wszystko to za sprawą jednego przycisku. Jest to również bardzo ciekawa perspektywa dla hoteli, biurowców, miejsc SPA etc. – czyli wszędzie tam, gdzie warto wyróżnić się czymś niebanalnym. Współpracujemy z wieloma producentami modeli gazowych takimi jak KALFIRE, JOTUL, FABER, AKOS, DEFRO, KRATKI, TRAFORART. Zapraszamy do zapoznania się z galerią.

 

Zapraszamy do naszego salonu ul. Stanisławowska 1, Lubin gdzie możecie Państwo obejrzeć oferowane przez nas kominki.
Doradzimy, wycenimy kominek oraz dostawę i montaż.

Skontaktuj się z nami: 730 730 740